Dzień ślubu, to jeden z najważniejszych dni w życiu dwójki ludzi, którzy pragną spędzić wspólnie życie. Celebrują ten dzień ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Choć to przede wszystkim ich dzień, nie zapominają oni o swoich gościach i poza zapewnieniem wyżywienia i dobrej muzyki, takiej pod nóżkę do tańca, pragną, aby nie nudzili się na ich weselu.

Popularne atrakcje dla gości weselnych

Państwo Młodzi organizując wesele nie zapominają o rozrywce dla gości. Często zespoły weselne bądź DJ-e prowadzą przeróżne zabawy zapoznawcze i konkursy, które mają nieco zintegrować gości i przynieść im rozrywki. Nieco gorzej czują się zapewne ci, którzy zostali wytypowani do tych zabaw, ale czego nie robi się dla uciechy całego tłumu. Popularnością cieszą się także specjalne pierwsze tańce. Coraz częściej przyszli Państwo Młodzi decydują się na uczęszczanie do specjalnej szkoły tańca by wyuczyć się niesamowitego układu i zabłysnąć przed gośćmi, inni stawiają na nietypowe, zabawne pokazy taneczne, na które pomysły znaleźć można w internecie. Obecnie mało kto decyduje się obecnie na zwykł taniec w kółku pośród gości, Młodzi stawiają na show. Już chyba standardem stały się upominki przygotowane dla gości czekające na nich przy stole. Pomysły są przeróżne – słodycze, magnesy, małe rośliny – sprawdzi się prawie wszystko, co nam do głowy wpadnie. Często Młodzi decydują się również na pamiątkową księgę gości, gdzie weselnicy mogą zostawić po sobie pamiątkę w postaci miłego wpisu i życzeń szczęścia na nowej drodze życia.

kobiety

Nietypowe atrakcje

Wraz z rozwojem branży ślubnej pojawiają się coraz wymyślniejsze sposoby zadbania o weselników. Na popularności zyskuje również „wypuszczanie czegoś”. Jedni decydują się na gołębie, co może tak bardzo nie dziwi, inni na lampiony, tutaj też nie ma wielkiego zaskoczenia, jednak niektórzy wybierają motyle. Z pewnością zasługuje to na miano nietypowej atrakcji i widowiskowej, jednak ma to swoje ograniczenia. Ze względu na aktywność motyli jest to atrakcja jedynie na ciepłe słoneczne dni inaczej nie będzie efektu. Obecnie popularnością na weselach cieszą się fotobudki. Przeróżne nakrycia głowy, okulary, sztuczne wąsy czy różowe szal, które można na siebie założyć sprawią, że wszyscy goście będą mieli niezłą zabawę przy robieniu takich zdjęć a dla Państwa Młodych zostanie nietypowa pamiątka w formie albumu z zabawnymi zdjęciami, który może posłużyć jako ulepszona wersja księgi gości. Niektóre Młode Pary decydują się także na organizację pokazu sztucznych ogni, aby celebrować swój szczególny dzień. Wygląda to przepięknie i na długo pozostaje w pamięci. Pary o mniejszym budżecie zdecydować mogą się na sztuczne ognie – zdjęcia po zmroku z ich udziałem prezentują się równie wyjątkowo. Spotkać się można również z bańkami mydlanymi. Jedni decydują się na puszczanie ich przez gości, inni stawiają na agregaty. Puszczane podczas pierwszego tańca sprawiają, że wygląda on jak z bajki.
Planując atrakcje dla gości przede wszystkim należy pamiętać o tym by nie przesadzić i wybierać jedynie te atrakcje, które nam samym się podobają. W końcu to dzień Państwa Młodych, nie ich gości.

kwiaty

Przy współpracy z https://zielinskiart.pl/bizuteria-na-zamowienie-krakow/.