Pielęgnacja i malowanie paznokci stały się już niemal rutyną wielu kobiet. Jest to z pewnością bardzo relaksujące i przyjemne zajęcie. Szczególnie jeśli możemy poświecić na to dużo czasu. Jednak częste poprawianie i korygowanie może stać się uciążliwe. Warto zastanowić się wtedy nad bardziej trwałą metodą, która pozwoli nam na rzadsze zmiany lakieru.

Do hybrydy potrzebna lampa

Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest z pewnością manicure hybrydowy. Sam proces nakładanie produkty na paznokcie jest dość standardowy. Jednak inaczej wygląda samo utrwalanie. Potrzebna jest do tego odpowiednia lampa o określonej mocy. Trwa to trochę dłużej. Jednak w zamian zyskujemy niezwykle trwały i estetyczny efekt. Dodatkowo produkt chroni nasze paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznymi na jakie narażone jesteśmy niemal każdego dnia. Z tego powodu możemy uznać, że jest to bardzo zdrowe i pomaga wyhodować odpowiednią długość.

nails

Stonowane barwy najlepsze

Sama stylizacja paznokci jednak nie jest łatwym zadaniem. Warto skorzystać w tej kwestii z pomocy profesjonalnej kosmetyczki. Szczególnie jeśli efekt będzie niezwykle rwały i stanie się stałym elementem naszego wyglądu na kilka tygodni. istotne jest, aby wszystko zostało wykonane starannie i jak najbardziej dokładnie. Same kolory odgrywają tu również ogromną rolę. Na samym początku warto wybierać uniwersalne barwy, które z łatwością dopasują się do naszych codziennych ubrań. Dzięki temu uzyskany efekt będzie bardzo spójny i stanie się idealnym uzupełnieniem naszego wizerunku oraz wybieranych stylizacji.